Čo je vlastne pediatrická poradňa OKiDOKi?

Poďte zistiť, ako fungujeme

Môžete si vybrať aj jazyk konzultácie – ovládame slovenčinu, portugalčinu, angličtinu a francúzštinu. Online či u vás doma? Je to len na Vás a na Vašej preferencii konzultácie. Získať si dôveru dieťaťa trvá niekedy hodnú chvíľu.

S čím Vám môžeme pomôcť?

Porozprávajme sa o tom,
čo Vás zaujíma

Radi Vám pomôžeme s akoukoľvek pediatrickou témou, ktorej by ste chceli lepšie rozumieť. Či už je to téma, o ktorej ste čítali a radi by ste si vypočuli odborný názor, alebo potrebujete ,,len“ poradiť. Odporúčané dĺžky konzultácií sú 30, 60 alebo 90 minút. Pozrite si pár tém, ktoré s nami môžete prebrať.

Ilustracny obrazok - tehotenstvo

Prenatálne konzultácie

Edukatívny rozhovor pred narodením Vášho bábätka o tom, čo prežíva v čase pôrodu a tesne po ňom, aké sú prvé dni a týždne s novorodencom, ako bábätko kúpať, obliekať, manipulovať s ním či ošetrovať pupočník.

Častá chorobnosť

Máte pocit, že je Vaše dieťa často choré? Nemusí to byť celkom pravda. Možno by si len zaslúžilo hlbšie a detailnejšie vyšetriť. Na zdraví Vašich a našich najmilších nám záleží najviac.

Ilustracny obrazok - teplota
Ilustracny obrazok - nozicky

Psychomotorický vývin

Malo by už zdvíhať nožičky? Kedy sa začne otáčať na bruško? Mám ho nechať, aby sa to naučilo samo? Ak máte akékoľvek pochybnosti o správnom psychomotorickom vývoji Vášho bábätka, môžete k nám prísť a porozprávame sa o tom pri vašom drobcovi. 

Prvé očkovanie

Porozprávame sa o poučení pred prvým povinným očkovaním. Povieme si, proti akým chorobám sa očkuje, aké sú možné nežiadúce reakcie a čo s tým. 

Ilustracny obrazok - ockovanie

Chybné držanie tela

Zdá sa Vám, že sa Vaše dieťa hrbí alebo Vám pediater povedal, že má chybné držanie tela a je potrebná rehabilitácia? Chceli by ste sa dozvedieť, ako to vzniklo? Či je to veľmi vážne? Či sa porozprávať o alternatívach riešenia tohto problému?

A ešte veeeľmi veľa iných tém 🙂

Často kladené otázky

Videokonzultácia stojí 29€, konzultácia emailom stojí 19€ a konzultácia v domácom prostredí stojí 125€.

Veľmi radi prídeme k Vám domov. Jediné, čo potrebujete urobiť je rezervovanie termínu.

Radi Vám odpovieme na Vaše otázky emailom. Avšak na ich zodpovedanie potrebujeme náležitý dostatok času. A preto je potrebné si rezervovať v objednávacom systéme termín (polhodinu-hodinu v závislosti od komplexnosti Vašej otázky), napísať nám Vašu otázku na lekar@vasaokidoki.sk a my Vám v tom čase vypracujeme odpoveď a zašleme Vám ju.

Naším pacientom môže byť ktokoľvek a odkiaľkoľvek. Môžete sa objednať jedenkrát a môžete sa objednať opakovane. My Vám vždy radi pomôžeme.

Samozrejme. Existuje veľa tém, ktoré sa týkajú našich detí a pri ich vysvetľovaní nemusia byť deti nutne prítomné. Radi sa stretneme so všetkými členmi rodiny, či už rodičmi, starými rodičmi, krstnými rodičmi, ujami či tetami.

Nie. Lieky nepredpisujeme. Môžeme Vám odporučiť voľne dostupné lieky. Ak by sme však zhodnotili, že stav Vášho dieťatka vyžaduje liečbu na predpis, odporučíme Vám skonzultovať Vášho obvodného pediatra. Avšak pravda je taká, že v pediatrii my tých receptov zase až toľko nenapredpisujeme. Keďže deti majú prevažne infekčné ochorenia a tie sú prevažne vírusového pôvodu a na tie je predpisov málinko.

Videokozultácie uskutočníme vďaka službe CLICKDOC nášho ambulantného softwaru. Na Váš email Vám zašleme link, cez ktorý sa s nami spojíte. Spojenie je zabezpečené, nemôže tým pádom dôjsť k úniku informácii. Môžte sa takto s nami spojiť prostredníctvom Vášho telefónu, tabletu, či počítača.

Hovoríme po slovensky, anglicky, portugalsky a francúzsky. Výber je len na vás.

Vypočujte si naše klábosenie

Podcasty

Vaše OKiDOKi veľmi baví zdieľať ich vedomosti a vzdelávať tým ľudí navôkol. Začali sme nahrávať podcasty – #podkasty. Pustite si prednášku, o ktorej sa môžme spoločne porozprávať na konzultácií.